Заборону Луценко виступати на погоджувальних радах оскаржують у суді


Рішення суду щодо заборони участі у засіданні погоджувальної ради парламенту представнику президента Ірині Луценко наразі не набуло чинності, на нього подано апеляцію

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, повідомляє Еспресо.TV. Об этом сообщает mediamena.in.ua со ссылкой на СМИ.

Регламентувати роботу Верховної Ради не мають права жодні суди, йдеться у повідомленні.

"Рішення суду не вступило в дію. Подана апеляція. Хочу нагадати, що Конституційний суд України свого часу надав роз’яснення. Регламентувати роботу Верховної Ради України не мають права жодні суди. Тому запрошується до слова представник президента у Верховній Раді Ірина Луценко", — заявив спікер.

  • Нагадаємо, 10 травня Окружний адміністративний суд Києва визнав протиправним надання слова представнику президента у Верховній раді Ірині Луценко на засіданнях погоджувальної ради депутатських фракцій.
  • Представник президента у ВР Ірина Луценко не погоджується з рішенням Окружного адмінсуду Києва про заборону їй виступати на погоджувальній раді парламенту.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/13/zaboronu_lucenko_vystupaty_na_pogodzhuvalnykh_radakh_oskarzhuyut_u_sudi”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя