У Франківську взялись ремонтувати двори на Симоненка


В Івано-Франківську розпочали комплексний капітальний ремонт міжбудинкових проїздів та прибудинкових територій на вул. Симоненка, 9, 11, 13. Об этом сообщает polvisti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це повідомив директор департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак у соціальній мережі.

“Зараз проводиться заміна каналізаційних мереж та колодязів. Наступним етапом ремонтних робіт буде облаштування мережі дощової каналізації.

Після завершення цих робіт, перейдемо до благоустрою – влаштування тротуарів, міжбудинкових проїздів, освітлення, озеленення, дитячих майданчиків тощо”, – написав Смушак.

До теми: Загалом в Івано-Франківську потрібно відремонтувати щонайменше 150 великих дворів. За словами Смушака, важливим моментом запланованих ремонтів у дворах є розроблення якісних проєктів. Мовляв, тепер їх намагаються створювати із залученням мешканців, вивчаються їхні потреби та пропозиції. Більше про те, як місто намагаються зробити зручним для мешканців читайте у матеріалі: Увага, у дворі ремонт!


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/u-frankivsku-vzyalys-remontuvaty-dvory-na-symonenka/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя