Відверті світлини франківських фотографів підкорили Європу. Фото 18+

news-image: Відверті світлини франківських фотографів підкорили Європу. Фото 18+
1 липня у французькій галереї A space of photography відкрилася виставка українських фотографів Synchrodogs.

Для проєкту «Трохи змінені» фотографи поїхали на один місяць в Карпатські гори, щоб дізнатися, як далеко вдалося вдертися людям на території, що мали залишатися дикими, пише “SupportYourArt”. Об этом сообщает xk5.in.ua со ссылкой на СМИ.

Фотографії Synchrodogs показують те, наскільки люди переплетені з природою та як, змінюючи навколишнє середовище, ми змінюємо себе. Проєкт ставить екологічне питання: «Як Земля починає виглядати внаслідок наших втручань в екологічні процеси?».

Таня Щеглова поділилась з нами своїми враженнями про виставку та місто Arles:

«Кожного року в Arles проходять одні з найбільших фестивалів по фотографії Voies off та Les Rencontres Arles. Місто буквально заполоняють галереї та видавництва, а з усього світу з‘їжджаються художники, куратори та просто люди, які цікавляться мистецтвом. Нас тут репрезентує агентство Handsome, що організувало виставку в A Space for Photography (21, rue des Arenes). Показуємо свій новий проєкт Slightly Altered. Цікава ідея — обрати місто і щороку перетворювати його на одну величезну виставку. Здається, побачити тут все — неможливо, кожен будинок, двір, сад може виявитись простором для інсталяції, проєкція фото, виставки, лекції тощо. Місто буквально змінює свій вигляд, навіть будинки ззовні стають вщент обклеєними величезними плакатами, фотографіями, картинами».

Synchrodogs — дует Тані Щеглової та Романа Новена з Івано-Франківська. Дует існує з 2008 року.

У 2011 році вони стали переможцями фотографічної премії Harpers Bazaar в Україні, у 2016 році італійський Vogue назвав їх найкращими фотографами, а у 2019 вони виграли конкурс Feature Shoot.

З 3 по 27 жовтня 2019 року в просторі Dymchuk Gallery пройде персональна виставка дуету фотографів.

additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small
additional-image-small


Джерело статті: “http://blitz.if.ua/news/vidverti-svitlyny-frankivskyh-fotografiv-pidkoryly-evropu-foto-18.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя