У Зеленського обіцяють істотно знизити ставки по іпотеці у 2020 році

До вересня 2020 року ставка за іпотечними кредитами в Україні може знизиться до 10% річних.

Об этом сообщает Руспрес


Loading...


Про це заявив президент України Володимир Зеленський, передає НАРОДНА ПРАВДА.


“Це дуже складне завдання, але вже реальне”, – прогнозує він.


За словами Зеленського, зниження процентної ставки має допомогти розвитку сильного середнього класу в Україні і повернення тих, хто виїхав з країни.


Другим головним завданням президент назвав вигідну оподаткування коштів, зароблених громадянами України за кордоном.


Він також підкреслив, що паралельно робиться ставка на великих і середніх інвесторів.


“Вже зроблені дві програми на збереження та залучення інвестицій: в 10 і 100 мільйонів доларів. Ці програми вже зараз починають функціонувати”, – сказав президент.


Згідно звіту щодо фінансової стабільності Національного банку за грудень 2019 року, тоді іпотечні кредити за партнерськими програмами із забудовниками пропонували всього сім банків за ставками 19-20% річних на термін до 20 років на суму до 2 млн₴ У той самий час на ринку були пропозиції за зниженою ставкою за кредитами до п’яти років.


Крім цього, нещодавно Верховна Рада направила 2 мільярди гривень на розвиток малого бізнесу в Україні. Закон передбачає збільшення надходжень до спеціального фонду держбюджету за рахунок надходжень від дострокового погашення векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, виданих фондом в обмін на облігації внутрішньої державної позики.


Таким чином, з 3 лютого 2020 року представники малого та мікробізнесу можуть отримати кредити на розвиток своєї справи під 5-9% річних. До того ж це стосується як діючих підприємців, так і тих, хто тільки замислювався про відкриття власного бізнесу.


Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/11/u-zelenskogo-obitsyayut-istotno-znyzyty-stavky-po-ipotetsi-u-2020-rotsi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя